Słowa nadające kierunek naszym działaniom:

„Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań”

Mandell Creighton

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School to kolejna placówka edukacyjna prowadzona przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU, to szkoła o profilu artystyczno – językowym będąca kontynuacją tradycji Przedszkola Art School

Jaka jest Szkoła Art School?

Na mapie Olsztyna istnieje miejsce niezwykłe, szukające nieustannie nowych rozwiązań, stworzone przez ludzi z pasją i ogromnym sercem – jest nim Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School - placówka edukacyjna prowadzona przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU, nowoczesna szkoła o profilu artystyczno – językowym będąca kontynuacją tradycji Przedszkoli Art School; alternatywa dla Rodziców pragnących zapewnić bezpieczną edukację swojemu Dziecku.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Olsztyna pod nr 364. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny nad Szkołą jest Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
To szkoła wyposażająca Dziecko w mocne podstawy niezbędne do wejścia w tak wymagający świat, jakim jest życie. Oprócz matematyki, biologii i języków obcych, uczymy jak wkroczyć w świat, który z jednej strony stoi przed nami otworem, a z drugiej stawia przed nami wielkie wymagania.

W Art School uczymy przedsiębiorczości, czyli samodzielności, odważnego podejmowania decyzji, spełniania marzeń i realizacji planów.

Wspólnie tworzymy naszą szkołę!

Szkoła Art School powstała w 2013 roku w porozumieniu z rodzicami naszych przyszłych uczniów i przy pełnej Ich akceptacji.

W Art School nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, pokazujemy - nie nakazujemy, dajemy możliwość wyboru, uczymy w pewien niewymuszony, przystępny sposób, pokazujemy to, o czym często zapominamy. Jednocześnie wdrażamy innowacyjne pomysły, o których innym się tylko śniło.

nie MOŻLIWE? nie ISTNIEJE!

W naszej szkole nic nie jest przypadkowe, wszystko jest przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Nasi pedagodzy od najmłodszych klas uczą artschoolowych uczniów szacunku i tolerancji. Pokazują, że każdy człowiek jest inny, a jednocześnie każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Art School uczy otwartości na drugiego człowieka. Staramy się, aby uczniowie, kończąc przygodę w naszej placówce – wchodzili w świat z otwartymi sercami, pełni pomysłów i wrażliwości na to, co ich otacza.
Nasza szkoła rozwija w uczniach Ich wewnętrzną motywację oraz potrzebę własnego rozwoju, wspiera uczniów w działaniach, by byli przekonani, że uczą się dla siebie.

Oficjalni Partnerzy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School, jako szkoła o profilu artystyczno - językowym, swoje działania edukacyjne w zakresie sztuki, opiera na ścisłej współpracy z Teatrem im. Jaracza oraz Państwową Szkołą Muzyczną I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie – oficjalnymi PATRONAMI / PARTNERAMI Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.

nasza szkola partnerzy