Przygody Niebieskiego Smoka

niebieski smok

Przedszkole Art School oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School serdecznie zapraszają 25 października o godz. 10.30 na spektakl Grupy Teatralnej Echo pt.

„Przygody Niebieskiego Smoka"

Pewnego razu z wielkiego jaja wykluwa się mały smok.. Nie pluje ogniem, nie straszy dzieci i nie zjada biednych owieczek. Słowem – bardzo różni się od swoich braci. Poza tym jest całkowicie i kompletnie... niebieski.

Międzynarodowy Dzień Muzyki

dzienmuzyki

17 października w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, w sposób szczególny, zagości MUZYKA.

W tym dniu, Uczniowie poznają szereg zabaw z muzyką, jako głównym bohaterem. Pierwszaki będą szukały pór roku w utworach muzycznych, przedstawiały pory roku za pomocą instrumentów perkusyjnych oraz odczytywały nastroje niesione przez muzykę.

XIII Dzień Papieski- Jan Paweł II

papiez2

13 października obchodzony będzie XIII Dzień Papieski pod hasłem "Jan Paweł II - Papież dialogu". W całym kraju odbywać się będą dyskusje, koncerty i modlitwy, których głównym motywem będzie potrzeba dialogu.

Art Schoolowy Dzień Papieski odbędzie sięw I klasie Niepublicznej szkoły Podstawowej
10 października (w czwartek)
od godziny 8.15- 9.00.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia otwarte. Nie zabraknie ulubionych kremówek Jana Pawła II.
Można będzie podziwiać wystawę prac naszych pierwszoklasistów pt.:
„Jan Paweł II w oczach dzieci"

dzienedukacji

Drodzy Rodzice, kochane Pierwszaki!
Codziennie jesteśmy w szkole z Wami,
Opiekujemy się Waszymi kochanymi Pociechami,
Rano, po śniadaniu i w południe,
Rozmawiamy z Wami cudnie,
Czy dobry dzień, czy zły mamy,
Zawsze chętnie pomagamy,
Przytulamy, głaszczemy, wspieramy
Swoje Pociechy i ich Rodziców uwielbiamy
Więc ten jeden w roku dzień
Uczcijcie i niech będzie jak wspaniały sen!!!!!
Zamiast uroczystej mowy, poprosimy w tym dniu o strój galowy!!!

Pracownicy Przedszkola i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School

Światowy Dzień Zwierząt!!!

wychowany pies

3 października, z Okazji Światowego Dnia Zwierząt, o godzinie 9.30 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędą się kolejne warsztaty pod hasłem ,,Przyjazny pies" prowadzone przez szkoleniowca psów - Piotra Dworaka z Centrum Szkolenia Psów - Wychowany Pies, w których weźmie udział także owczarek niemiecki Wolf.
Tym razem, uczniowie podczas warsztatów, poznają w jaki sposób pies pokazuje swoje niezadowolenie, niepokój i lęk. Dowiedzą się także, jak powinno wyglądać prawidłowe menu naszego pupila, jakie są psie przysmaki, a czego psy jeść nie powinny.