Ognisko integracyjne

ataman

Serdecznie zapraszamy Artschoolowych Rodziców wraz z Uczniami na ognisko integracyjne do Osady „Ataman” w Gutowie.

Na pieczenie kiełbasek przy ognisku, przejażdżkę wozem kozackim oraz zabawy integracyjne zapraszamy już 5. 10. 2019 (sobota), godz. 11.00.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zapisy u wychowawców klas do końca tygodnia :)

Kosz zabawy 25 zł, dojazd we własnym zakresie.

Pies, wróg czy przyjaciel człowieka?

pies

Zajęcia z czworonogiem

03 października w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School będziemy gościć czworonożnego przyjaciela.
Uczniowie klas I-III będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach z udziałem psa, na których poznają naszego gościa oraz zasady zachowania w pobliżu psa w różnych sytuacjach.

Sprzątanie świata

sprzataniaswiata

20.09.2019 odbędzie się „Sprzątanie świata”. W ramach akcji uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School wraz z nauczycielami zadbają o czystość terenu w okolicy szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego

witajszkolo

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School przy ulicy Dolnej 16 odbędzie się 02.09.2019r. o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy.