Konkursy z języka angielskiego

leon logo blog

W dn. 18 - 20.03.2020, w Art School odbędzie się konkurs przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas I-III.
Proszę o zgłoszenie chęci udziału i uiszczenie opłaty u wychowawców klas I-III do czwartku, tj. 27.02.2020.
Nagrody w konkursie  przyznawane są na podstawie uzyskanej liczby punktów.

Za zajęcie:

• Miejsca od I do III - dyplom laureata + nagroda książkowa
  • Miejsca od IV do X - dyplom laureata
  • Miejsca od XI – dyplom uczestnictwa

Każde dziecko, które wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon" otrzyma dyplom uczestnictwa! ☺
Organizator ustala ramy czasowe przeprowadzenia konkursu, godzina zostaje ustalona przez szkolnego koordynatora konkursu, natomiast czas trwania konkursu wynosi 45 minut + 10 minut sprawy organizacyjne.
Zapraszam do udziału!
Szkolny koordynator konkursu
|Adrianna Sochacka, nauczyciel języka angielskiego

Piraci z Karaibów

sparow

Samorząd uczniowski Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School  zaprasza uczniów klas IV- VI na wieczór z Jackiem Sparrowem, który odbędzie się
13 marca w godzinach 17.00- 21.

Nadzór nad imprezą będzie sprawował opiekun szmorządu szkolnego - wychowawca kl. VI – p. Edward Pitura

Basen marzec 2020

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 10 i 24 marca.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.
Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.

Dzień Teatru

dzien teatru

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School wybiorą się na wycieczkę do „Teatru Lalek” w Olsztynie.

Dnia 3.03.2020 o godz. 10:00 uczniowie klas starszych IV-VIi wybiorą się na spektakl pt. „o rybaku i złotej rybce”.

Uczniowie klas młodszych I-III wybiorą się do teatru w dniu 24.03.2020 o godz. 9.30 na spektakl pt. „ mamu-ty”.

Fit czwartek

Ipsos Food Trends zdrowe odzywianie coraz bardziej w modzie 223759 900x900
W związku z promowaniem zdrowych nawyków żywieniowych dnia 20.02.2020 Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School z pomocą nauczycieli przygotują posiłek w wersji „fit”. Młodsi kuchmistrzowie (klasy I-III) pichcić będą w trakcie drugiej godziny lekcyjnej (9:00-10:00), zaś starsi w czasie trwania trzeciej lekcji (10:00-11:00)
Prosimy o zabranie ze sobą fartuchów.