Warsztaty bożonarodzeniowe

warsztatybozonarodzeniowe2019

Dnia 05.12.2019r. o godzinie 16:00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędą się warsztaty bożonarodzeniowe.

Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami do spędzenia wspólnego czasu przy tworzeniu ozdób świątecznych.

Wyniki Łamańca ortograficznego

18 października uczniowie klasy V naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym przez Centrum Edukacji Ego Partum ogólnopolskim konkursie ortograficznym Łamaniec ortograficzny.

Oto jego wyniki:
Szkolnym mistrzem ortografii został Patryk Wróbel.
Kolejne miejsca przypadły: Helenie Romańskiej (47 punktów), Alicji Orzechowskiej (45 punktów) oraz Markowi Nesterowiczowi (30 punktów).

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!
Szkolny koordynator konkursu – Danuta Piper

Nowe horyzonty edukacji filmowej

nowehoryzonty

Klasa V w roku szkolnym 2019/ 2020 bierze udział w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Program ten to odbywające się przez cały rok szkolny projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych. Każdy film, który wchodzi do programu, opisany jest w analizie psychologicznej, z której mogą korzystać rodzice i pedagodzy.
2 grudnia klasa v wybierze się do kina awangarda 2 na film pt. „twardziele”