Basen luty

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 11 i 25 lutego.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.

Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.

Szkoła Z Klasą

szkolazklasa 20

Szkołę tworzą ludzie, którzy na co dzień uczą się w niej i pracują. Bez względu na to jak będzie się ona zmieniać, i czy zmiany będą wprowadzane z Naszej inicjatywy, czy też w wyniku czynników zewnętrznych, to właśnie ludzie są najważniejsi. Dlatego warto badać potrzeby wszystkich członków społeczności szkolnej oraz wspólnie planować i wprowadzać rozwiązania.

Chcąc zmian idących w jak najlepszym kierunku, Nasza Artschoolowa Szkoła ponownie przystępuje do programu, by wprowadzić zmiany odpowiadające na potrzeby całej społeczności szkolnej to zadanie dla dobrze zorganizowanej i współpracującej grupy.

W tym roku chcemy kontynuować również obszar BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE, ale w zakresie TIK.
Zaczynając od budowania zespołu, przez badanie potrzeb i oczekiwań szkolnej społeczności, po tworzenie nowych rozwiązań, ich bieżące sprawdzanie oraz udoskonalanie.
Za wartość uważamy nie tylko efekt końcowy całorocznej pracy, ale każdy element procesu, który placówce udało się przeprowadzić kreatywnie, mądrze i świadomie.
Pozytywnym końcowym efektem naszych działań będą oczywiście zmiany dostosowane do placówki i ludzi z nią związanych oraz Certyfikat „Szkoły z Klasą”.

Spotkanie z terapeutami

Serdecznie zapraszamy Rodziców Dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju na spotkanie z Zespołem Terapeutów działających w naszych placówkach i Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces” w Olsztynie, które odbędzie się 5 lutego w godz. od 15:00 do 17.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, ul. Dolna 16.
Spotkania będą miały charakter indywidualnej konsultacji ze specjalistami: psychologiem, logopedą, terapeutą SI, oligofrenopedagogiem, pedagogiem, fizjoterapeutą.
Podczas spotkań terapeuci dokonają Wielospecjalistycznej Oceny Poziomu Funkcjonowania Dziecka.
Prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę, osobiście lub telefonicznie z Panią Pauliną – sekretariat w szkole 666-405-407.

Dyrektor Placówek Art School i Radość oraz Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces”

Joanna Kileńska

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

mdc2019

10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, który został ustanowiony przez ONZ.
Tego dnia nasi Artschoolowi Uczniowie wezmą udział w zajęciach poruszających tematykę Praw Człowieka. Podsumowaniem naszych działań będzie wspólne nakręcenie filmiku.

Tego dnia rozstrzygniemy też konkurs plastyczny „Znamy swoje prawa” dla klas I- VI.

Prace można zgłaszać do wychowawców lub sekretariatu do 6 grudnia.