Otwarcie szkoły

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School – Joanna Kileńska

Festyn Jesienny

„Niepodległościowo na sportowo”

23 listopada o godzinie 12-ej zapraszamy, wspólnie z Radą Osiedla Nagórki, wszystkie Artschoolowe Przedszkolaki oraz Uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School, wraz z Rodzicami, na Festyn jesienny pod hasłem: „Niepodległościowo na sportowo". W programie festynu:

• występy Przedszkolaków z Art School i Uczniów klasy pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School,
  • potyczki Przedszkolaków z olsztyńskich przedszkoli,
  • konkursy rodzinne,
  • pokazy tańca, sztuk walki oraz wiele innych atrakcji.

Festyn odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących 3 w Olsztynie na ul. Wańkowicza 1.

Serdecznie zapraszamy!

Wieczór wróżb

Zajęcia otwarte

Wieczór wróżb

28 listopada o 17.30 serdecznie zapraszamy Rodziców Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School wraz z Dziećmi na wspólne wróżenie. Tego wieczoru czeka na wszystkich wiele atrakcji związanych ze zwyczajem wróżenia oraz świetna zabawa.

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Art School

dzinmisia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego misia, uczniowie pierwszej klasy będą brali udział w zajęciach z rękodzieła. zajęcia odbędą się w dwóch terminach:

• 22 listopada w godz. 12.00- 12.45
  • 29 listopada w godz. 12.00- 12.45.

podczas zajęć dzieci poznają historię powstania pluszowego misia oraz wspolnie z nauczycielem i gościem specjalnym, wykonają własne pluszowe misie.

Życzymy udanej zabawy.

Basen

basenSzanowni Państwo!

W ty miesiącu, zajęcia na basenie z cyklu „Pływające pierwszaki" odbędą się 18 i 25 listopada.