Międzynarodowy Dzień Muzyki

dzienmuzyki

17 października w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, w sposób szczególny, zagości MUZYKA.

W tym dniu, Uczniowie poznają szereg zabaw z muzyką, jako głównym bohaterem. Pierwszaki będą szukały pór roku w utworach muzycznych, przedstawiały pory roku za pomocą instrumentów perkusyjnych oraz odczytywały nastroje niesione przez muzykę.

XIII Dzień Papieski- Jan Paweł II

papiez2

13 października obchodzony będzie XIII Dzień Papieski pod hasłem "Jan Paweł II - Papież dialogu". W całym kraju odbywać się będą dyskusje, koncerty i modlitwy, których głównym motywem będzie potrzeba dialogu.

Art Schoolowy Dzień Papieski odbędzie sięw I klasie Niepublicznej szkoły Podstawowej
10 października (w czwartek)
od godziny 8.15- 9.00.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia otwarte. Nie zabraknie ulubionych kremówek Jana Pawła II.
Można będzie podziwiać wystawę prac naszych pierwszoklasistów pt.:
„Jan Paweł II w oczach dzieci"

dzienedukacji

Drodzy Rodzice, kochane Pierwszaki!
Codziennie jesteśmy w szkole z Wami,
Opiekujemy się Waszymi kochanymi Pociechami,
Rano, po śniadaniu i w południe,
Rozmawiamy z Wami cudnie,
Czy dobry dzień, czy zły mamy,
Zawsze chętnie pomagamy,
Przytulamy, głaszczemy, wspieramy
Swoje Pociechy i ich Rodziców uwielbiamy
Więc ten jeden w roku dzień
Uczcijcie i niech będzie jak wspaniały sen!!!!!
Zamiast uroczystej mowy, poprosimy w tym dniu o strój galowy!!!

Pracownicy Przedszkola i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School

Światowy Dzień Zwierząt!!!

wychowany pies

3 października, z Okazji Światowego Dnia Zwierząt, o godzinie 9.30 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędą się kolejne warsztaty pod hasłem ,,Przyjazny pies" prowadzone przez szkoleniowca psów - Piotra Dworaka z Centrum Szkolenia Psów - Wychowany Pies, w których weźmie udział także owczarek niemiecki Wolf.
Tym razem, uczniowie podczas warsztatów, poznają w jaki sposób pies pokazuje swoje niezadowolenie, niepokój i lęk. Dowiedzą się także, jak powinno wyglądać prawidłowe menu naszego pupila, jakie są psie przysmaki, a czego psy jeść nie powinny.

Dzień Chłopca

slimaki

30 września o godz. 9.30, z okazji Dnia Chłopca, wyjeżdżamy do kina Helios na seans, specjalnie przygotowany, dla Uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.
Nasi Uczniowie obejrzą film pt. „Turbo ślimaki".
Koszt wyjazdu ( bilet ze zniżką i transport): 16 zł.
Prosimy o zapisywanie Dzieci u Pani Wychowawczyni.