Fit czwartek

Ipsos Food Trends zdrowe odzywianie coraz bardziej w modzie 223759 900x900
W związku z promowaniem zdrowych nawyków żywieniowych dnia 20.02.2020 Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School z pomocą nauczycieli przygotują posiłek w wersji „fit”. Młodsi kuchmistrzowie (klasy I-III) pichcić będą w trakcie drugiej godziny lekcyjnej (9:00-10:00), zaś starsi w czasie trwania trzeciej lekcji (10:00-11:00)
Prosimy o zabranie ze sobą fartuchów.

Valentine Header 2

14.02.2020 Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School wezmą udział w zabawach związanych z Dniem Zakochanych.
Zabawy odbywać się będą w trakcie trzeciej godziny lekcyjnej (10:00-11:00). Zachęcamy do ubioru w walentynkowym klimacie (serduszka, czerwone kolory).

Dzień Bezpiecznego Internetu

64 o

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).
Ma on na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Tego dnia nasi Arschoolowi Uczniowie wraz z nauczycielami będą uczestniczyć w zajęciach podejmujących tematykę bezpieczeństwa w sieci oraz prawidłowego korzystania z zasobów Internetu.